טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים מרתקים וחוויתיים במגוון מסלולים ונופים קסומים:

אפשרות למסלולים בכל הצפון!

ג'יפ 7-8 מקומות ישיבה מסוג סופה ודיפנדר

ג'יפים פתוחים, אפשרות לג'יפ סגור בהזמנה מראש!!!!

מדריך ונהג שטח וותיק שינעים את זמנכם ויהפוך את הטיול לחוויה של פעם בחיים.

לקבוצות ישנה אפשרות לג'יפ עם נהג בליווי נשק!!

לקבוצות ישנה אפשרות לנהג –"מורה דרך מוסמך"!!

עצירה לקפה תורכי או תה צמחים בכל מסלול-בתיאום!!

בכל ג'יפ מוזיקה עם אפשרות לקריוקי בתיאום מראש!!!!.

חלום עולמי מציעים מגוון מסלולים ייחודיים לטיולי ג'יפים אתגריים ומהנים לזוגות, משפחות וקבוצות.

המסלולים נעים במסלולי נוף של הכנרת, הרי הגליל והגולן בשעות הזריחה, במהלך היום, בשעות השקיעה וגם בלילה – טיולי "ספארי לילה" בעקבות חיות הבר. המסלולים משלבים מקטעים אתגריים של מים, בוץ ושלג כדי שתרגישו את הטבע קרוב קרוב. כל הטיולים מלווים על ידי מדריכים מקצועיים המעניקים הסברים בנושא טבע, היסטוריה ומורשת. במהלך מסלולי הטיול נפנק אתכם במגוון פינוקי שטח.

כל מסלולי טיולי הג'יפים מותאמים לאופי המשתתפים וניתן לשלב בהם פעילויות מגבשות כגון: כתבי חידה וניווט, ארוחות שטח ועוד. זמני המסלולים משתנים ונעים בין שעה וחצי עד 5 שעות.
בטיולי הג'יפים שלנו שומרים על כללי הבטיחות. הטיולים מבוטחים בביטוחים מתאימים ואנו מבטיחים יחס מקצועי ואישי לכולם והנאה מרובה מעל לכל.

 "מעין נון - וואדי עמוד" 

יציאה מעין נון דרך שביל"חוצה ישראל" נצא אל שבילי העפר היורדים מההר אל העמק ומשם, דרך פרדסי תפוזים ואשכוליות, נגיע בנסיעה את הכנרת. לאחר ההפסקה נמשיך בנסיעה עוד כשני קילומטרים עד לאזור קיבוץ גינוסר, נרכב בבקעת גינוסר, נעבור בין מטעי הבננות ובשביל הנחש אל "מצפה-אירע" לתצפית על החרמון והרי הגולן בדרך נעבור מעברי מים ומעברי בקר נצפה בעדרי צאן ובקר רבים ולעיתים בחיות בר.  בחורף נהנה ממסלולים קשים ומעברי בוץ חילוצים וחוויות שטח מאתגרות בקיץ נוכל להתקרר במי מעיין ולהוריד את האבק ברחצה נעימה.

משך המסלול כשעה עד שעה וחצי.

 מעיין נון -  "נחל המג'רסה"

נפגשים בכניסה לגשר אריק- ג'יפ 7-8 מקומות ישיבה ,ג'יפים פתוחים עם מדריך ונהג שטח וותיק שינעים את זמנכם ויהפוך את הטיול לחוויה של פעם בחיים, בכל ג'יפ מוזיקה עם אפשרות לקריוקי בתיאום מראש!!!!. מתחילים בנסיעה בשבילי עפר עצירה לתצפית פנוראמית מדהימה על הכנרת, הרי הגולן והגליל. משם נרד לכנרת ונגיע עד קו המים אשר ליד כפר נחום, לאחר מכן נמשיך בנסיעה לאורך מפרצי חוף אמנון, נחצה את הירדן בנקודת גשר אריק וניסע לכיוון מוצב סורי נטוש הקרוי "בית הבק". שם נשמע את סיפור הקרב על המוצב. משם נמשיך בנסיעה לשמורת בית צידה, הבטחה ו"לגונת הזאכי". לאורך המסלול נחצה מספר פלגי מים קרירים. נעצור בפינת חמד עמוסת צמחייה להתרעננות עם שתייה קרה ואבטיח צונן. נמשיך בחציית נחל המג'רסה – שפך נחל דליות הכולל נסיעה בתוך מי הנחל. במהלך הנסיעה נצפה ונשמע הסברים על בעלי החיים החיים באזור. משך המסלול: כשעתיים

 במסלולי הג'יפים ניתן לשלב רכבי שטח-תומקארים ורנג'רים.