סרטון

שעות פתיחה: בתיאום מראש, האתר סגור בשבת


כתובת: בכניסה למגדל, על כביש 90 בשביל הצפוני צמוד למינימרקט חיליק


050-9693181

יצירת קשר

טיול בג'יפים פתוחים (7-8 מקומות ישיבה) עם מדריך ונהג שטח וותיק שינעים את זמנכם ויהפוך את הטיול לחוויה של פעם בחיים, בכל ג'יפ מוזיקה עם אפשרות לקריוקי בתיאום מראש.

מסלול ג'יפים - ׳מעין נון אל מצפה אירע׳  (כשעה עד שעה וחצי)
יציאה מעין נון דרך שביל ׳חוצה ישראל׳ נצא אל שבילי העפר היורדים מההר אל העמק ומשם, דרך פרדסי תפוזים ואשכוליות, נגיע בנסיעה את הכנרת. לאחר ההפסקה נמשיך בנסיעה עוד כשני קילומטרים עד לאזור קיבוץ גינוסר, נרכב בבקעת גינוסר, נעבור בין מטעי הבננות ובשביל הנחש אל ׳מצפה-אירע׳ לתצפית על החרמון והרי הגולן בדרך נעבור מעברי מים ומעברי בקר נצפה בעדרי צאן ובקר רבים ולעיתים בחיות בר. בחורף נהנה ממסלולים קשים ומעברי בוץ חילוצים וחוויות שטח מאתגרות בקיץ נוכל להתקרר במי מעיין ולהוריד את האבק ברחצה נעימה.

מסלול ג'יפים - ׳נחל המג׳רסה׳  (כשעתיים)
נפגשים בכניסה לגשר אריק, מתחילים בנסיעה בשבילי עפר עצירה לתצפית פנוראמית מדהימה על הכנרת, הרי הגולן והגליל. משם נרד לכנרת ונגיע עד קו המים אשר ליד כפר נחום, לאחר מכן נמשיך בנסיעה לאורך מפרצי חוף אמנון, נחצה את הירדן בנקודת גשר אריק וניסע לכיוון מוצב סורי נטוש הקרוי ׳בית הבק׳". שם נשמע את סיפור הקרב על המוצב. משם נמשיך בנסיעה לשמורת בית צידה, הבטחה ו׳לגונת הזאכי׳. לאורך המסלול נחצה מספר פלגי מים קרירים. נעצור בפינת חמד עמוסת צמחייה להתרעננות עם שתייה קרה ואבטיח צונן. נמשיך בחציית נחל המג'רסה – שפך נחל דליות הכולל נסיעה בתוך מי הנחל. במהלך הנסיעה נצפה ונשמע הסברים על בעלי החיים החיים באזור.

חיגו אלינו