שעות פתיחה: בתיאום מראש, האתר סגור בשבת


כתובת: מושבה מגדל, עין נון. בכניסה למגדל, על כביש 90 בשביל הימני אחרי מסעדת טברנה.


050-9693184

יצירת קשר

 

 

עמק מגדל: "רוץ בבקעה טוס בהר" (טיול במשך כשעה)                                                                 

הגעה לחווה שם תתכבדו בקפה תורכי חם או תה צמחים, תקבלו קסדות ותדרוך מקצועי על ידי מדריך מוסמך שילווה אותכם לאורך כל מסלול הרכיבה. המסלול יוצא ממעין נון עובר דרך עמק מגדל לאורך ׳שביל חוצה ישראל׳ דרך נחל עמוד חצייה בנחל לבקעת גינוסר בין מטעי הבננות ופרדסי האשכוליות והתפוזים ( אפשר גם להנות מטעימה מפירות ההדר) משם ממשיכים דרך ׳חוות היענים הישנה׳ של גינוסר  לאורך כל ׳קלירס׳ ועצי הזית וחוזרים חזרה ׳לעין-נון׳ לחווה.

 

כנרת שלי: "הוי כינרת שלי" (טיול במשך כשעתיים)

לאחר תידרוך והתאמת כל רוכב לסוס אישי מלווה במדריך, יציאה מ׳מעין נון׳ חוות ׳חלום עולמי׳ במושבה מגדל דרך עמק מגדל, נעבור בין מטעי האשכוליות והתפוזים בשבילי עפר נרכב אל חופי הכנרת הצפוניים נהנה מחול הים ומרשרוש הגלים, נחזור דרך ׳וילה מלצ'ט׳ ונעבור בין עצי הדקל והברושים, בקיץ ניתן להתרענן ברחצה בחופי הכינרת ולהנות ממיץ תפוזים קר סחוט וקר, בחורף נעצור לקפה תורכי אמיתי ולתה צמחים חם! נרכב בחזרה אל חוות ׳חלום עולמי׳.

 

ממעין נון לוואדי עמוד: "אל המעיין בא גדי בא גדי קטן" (טיול במשך כשעתיים)

יציאה ׳מעין-נון׳ מחוות ׳חלום עולמי׳ לבקעת גינוסר, נעבור את מעיין נון, ניתן לרחוץ במי המעיין, נמשיך בשביל ׳חוצה ישראל׳ לעמק מגדל בין עצי ההדר נטעם מתפוזים ואשכוליות בעונה. נמשיך בחציה את ׳נחל עמוד׳ ונטפס אל ׳מצפה אירע׳ שם נתפנק בקפה תורכי או תה צמחים חם בליווי עוגיות מתוקות,נהנה מהנוף המרהיב ומתצפית על רמת הגולן והחרמון המושלג בעונת החורף. משם נמשיך ברכיבה דרך מטעי הבננות של גינוסר חזרה לחווה.

 

טיול לילי (טיול במשך כשעתיים)

טיול רכיבה לאור ירח בליווי טרקטורון צמוד עם ציוד ותאורה. הטיול יוצא מחוות ׳חלום עולמי׳ עובר דרך עמק מגדל ומגיע לכנרת. בחוף הכנרת נרים כוסות יין לחיים באווירה רומנטית לאור ירח ורחש הגלים ברקע.

 

לקוחות ממליצים
אנחנו באים לשם בכל חופש יש שירות יש חויות ממש כיף להגיע לשם הוא לא מקפיד על הוספת זמן אנחנו הגענו שלושה ימים רצוף פעם ראשונה טורנדו. פעם שנייה אופנועי ים. פעם שלישית אבובים. בגלל שהגענו שלושה ימים רצוף הוא נתן לנו אבובים בחצי שעה ללא תשלום וכל מי שניסה אבובים ב- 12 דקות יודע להגיד מה זה חצי שעה מומלץ לכל גיל לבוא.
דודי
המקום הכי יפה בכל הצפון אנשים!!!
אנחנו משפחה שנוסעים כל שנה לצפון ורק אליהם אנחנו חוזרים כל פעם אנחנו עושים ג`יפים סוסים וריינגרים כל שנה ואף פעם לא מתאכזבים פשוט מקום מדהים!!!
אין עליכם חלום עולמי.
מורן
המקום הכי כייפי שהייתי בחיים שלי- המדריכים מצחיקים רצח!!!!
הטיול מעניין והנופים מדהימים!
שווה ביותר.
תהילה
חייגו אלינו